Yhteystiedot

 

Piirinhallitus 2021

Puheenjohtaja: Jyrki Risto  (2021 - 2022)

jyrki.risto@gmail.com

0400 104 975

 

Jäsen: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi  (2020 - 2021)

Jäsen: Marja Salmela, marja.salmela@pp3.inet.fi (2020 - 2021)

Jäsen: Hannu Peurasaari, hannu.peurasaari@pp1.inet.fi   (2021 - 2022)

Jäsen: Jussi Herttula, jussi.herttuala@ylitornio.fi, jussiherttuala@hotmail.com  (2021 - 2022)

Jäsen: Jani Hirsivaara,   (2021 - 2022)

Jäsen: Marika Tiiperi, (2021 - 2022)             

Varajäsenet:

Heikki Järkkälä, heikki.jarkkala@gmail.com  (2020- 2021)

Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com  (2021 - 2022)

 

 

Piirinhallitus 2020

Puheenjohtaja: Elli-Tarja Hallikainen

ellitarja52@gmail.com

0400-395 894

Varapuheenjohtaja: Hannu Peurasaari, hannu.peurasaari@pp1.inet.fi   (2019 - 2020)

Jäsen: Rauno Vaaraniemi, rauno.vaaraniemi@alatornionpirkat.com, rauno.vaaraniemi@rexel.fi   (2019 - 2020)

Jäsen: Jussi Herttula, jussi.herttuala@ylitornio.fi, jussiherttuala@hotmail.com  (2019 - 2020)

Jäsen: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi  (2020 - 2021)

Jäsen: Jyrki Risto, jyrki.risto@gmail.com (2020 - 2021)

Jäsen: Marja Salmela, marja.salmela@pp3.inet.fi (2020 - 2021)

Varajäsenet:

Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com  (2019 - 2020)

Heikki Järkkälä, heikki.jarkkala@gmail.com  (2020- 2021)

 

Hallitusta avustavat henkilöt: 

Kilpailuvastaava: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi

Kunniakierrospäällikkö: Elli-Tarja Hallikainen, ellitarja52@gmail.com

SUL aluepäällikkö: Yrjö Kelhä, yrjo.kelha@sul.fi

Päätuomari: Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Piirinhallitus 2019

Puheenjohtaja: Elli-Tarja Hallikainen

ellitarja52@gmail.com

0400-395 894

Varapuheenjohtaja: Hannu Peurasaari, hannu.peurasaari@pp1.inet.fi   (2019 - 2020)

Jäsen: Rauno Vaaraniemi, rauno.vaaraniemi@alatornionpirkat.com, rauno.vaaraniemi@rexel.fi   (2019 - 2020)

Jäsen: Jani Kiiskilä, jani.kiiskilä@pp1.inet.fi  (2018 - 2019)

Jäsen: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi  (2018 - 2019)

Jäsen: Niilo Kehus, niilokehus@gmail.com  (2018 - 2019)

Jäsen: Jussi Herttula, jussi.herttuala@ylitornio.fi, jussiherttuala@hotmail.com  (2019 - 2020)

Varajäsenet:

Heikki Järkkälä, heikki.jarkkala@gmail.com  (2018 - 2019)

Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com  (2019 - 2020)

 

Hallitusta avustavat henkilöt: 

Kilpailuvastaava: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi

Kunniakierrospäällikkö: Elli-Tarja Hallikainen, ellitarja52@gmail.com

SUL aluepäällikkö: Yrjö Kelhä, yrjo.kelha@sul.fi

Päätuomari & lähettäjäkouluttaja: Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com

 

 

Piirinhallitus 2018

Puheenjohtaja: Elli-Tarja Hallikainen

ellitarja52@gmail.com

0400-395 894

Varapuheenjohtaja: Hannu Peurasaari, hannu.peurasaari@pp1.inet.fi

Sihteeri: Janne Vaaraniemi, janne.vaaraniemi@alatornionpirkat.com

Jäsen: Rauno Vaaraniemi, rauno.vaaraniemi@alatornionpirkat.com, rauno.vaaraniemi@rexel.fi

Jäsen: Jani Kiiskilä, jani.kiiskilä@pp1.inet.fi

Jäsen: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi 

Jäsen: Niilo Kehus, niilokehus@gmail.com

Varajäsenet:

Heikki Järkkälä, heikki.jarkkala@gmail.com

Niina Irva, niina.irva@hotmail.com

 

Hallitusta avustavat henkilöt:

Kilpailuvastaava: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi

Kunniakierrospäällikkö: Elli-Tarja Hallikainen, ellitarja52@gmail.com

SUL aluepäällikkö: Yrjö Kelhä, yrjo.kelha@sul.fi

Päätuomari & lähettäjäkouluttaja: Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com

 

 

Piirinhallitus 2017

Puheenjohtaja: Elli-Tarja Hallikainen

ellitarja52@gmail.com

0400-395 894

Varapuheenjohtaja: Hannu Peurasaari, hannu.peurasaari@pp1.inet.fi

Sihteeri, Rahastonhoitaja: Janne Vaaraniemi, janne.vaaraniemi@alatornionpirkat.com

Jäsen: Heikki Järkkälä, heikki.jarkkala@gmail.com

Jäsen: Jani Kiiskilä, jani.kiiskila@pp1.inet.fi 

Jäsen: Rauno Vaaraniemi, rauno.vaaraniemi@alatornionpirkat.com

Jäsen: Niina Irva, niinairv@hotmail.com

1.varajäsen: Sami Kosonen

2.varajäsen: Kari-Pekka Raappana

Hallitusta avustavat henkilöt:

Kilpailuvastaava: Kari-Pekka Raappana, kari-pekka.raappana@pp.inet.fi

Kunniakierrospäällikkö: Elli-Tarja Hallikainen, ellitarja52@gmail.com

SUL aluepäällikkö: Yrjö Kelhä, yrjo.kelha@sul.fi

Päätuomari & lähettäjäkouluttaja: Sami Zerni, sami.zerni@gmail.com